Jakość produktów

Najważniejszą rzeczą dla nas jest Jakość naszych produktów

 

Technologia wspierana przez materiał

Zęby typu S przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach są produkowane z płaskowników stalowych najwyższej jakości, walcowanych w profil Convex. Zabezpiecza to płaskownik przed utratą  wytrzymałości mechanicznej w trakcie kształtowania na gorąco. To z kolei sprawia, że ząb jest lepiej zabezpieczony przed pęknięciem i może pracować w polu z dużo większą intensywnością.

Zaokrąglone krawędzie płaskownika zmniejszają ryzyko powstawania pęknięć powierzchniowych podczas kształtowania – wydłuża to żywotność zębów.

Obróbka powierzchni “shot peening”

Wszystkie zęby S przechodzą przez stację śrutowania. Większość małych pęknięć powierzchniowych, które mogą pojawić się podczas formowania / kształtowania, jest zamykana w tym procesie, co ponownie wydłuża żywotność zębów.

 

Andersen Steel opatentował dodatkowy proces śrutowania, aby usunąć całkowicie małe pęknięcia powierzchniowe i jeszcze bardziej wydłużyć żywotność zębów. Jest to drugi etap śrutowania wykonywany przy użyciu specjalnie dobranego materiału.

Technologia naszą przewagą

W trakcie procesu produkcyjnego po kształtowaniu na gorąco i przed malowaniem wszystkie zęby są obciążane z maksymalną siłą, co pozwala im zachować kształt przez lata użytkowania

Gwarancja Jakości

System kontroli jakości pozwala nam na zachowanie najwyższych standardów jakości i dostarczenie naszym kontrahentom produktów spełniających wszelkie wymagania.
Zęby wykonane z płaskowników o profilu Convex:

  • zawsze pracują w glebie na tej samej głębokości,
  • mogą pracować w trudniejszych warunkach,
  • zachowują swój kształt przez lata,
  • zachowują swoja funkcjonalność znacznie dłużej niż te wykonane ze standardowych płaskowników.