Jakość 

Najważniejszą rzeczą dla nas jest Jakość naszych produktów

 

Technologia wspierana przez materiał

Zęby typu S przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach są produkowane z płaskowników stalowych najwyższej jakości, walcowanych w profil Convex. Zabezpiecza to płaskownik przed utratą  wytrzymałości mechanicznej w trakcie kształtowania na gorąco. To z kolei sprawia, że ząb jest lepiej zabezpieczony przed pęknięciem i może pracować w polu z dużo większą intensywnością.

Zaokrąglone krawędzie płaskownika zmniejszają ryzyko powstawania pęknięć powierzchniowych podczas kształtowania – wydłuża to żywotność zębów.

Obróbka powierzchni „shot peening”

Wszystkie zęby S przechodzą przez stację śrutowania. Większość małych pęknięć powierzchniowych, które mogą pojawić się podczas formowania / kształtowania, jest zamykana w tym procesie, co ponownie wydłuża żywotność zębów.

 

Andersen Steel opatentował dodatkowy proces śrutowania, aby usunąć całkowicie małe pęknięcia powierzchniowe i jeszcze bardziej wydłużyć żywotność zębów. Jest to drugi etap śrutowania wykonywany przy użyciu specjalnie dobranego materiału.

Technologia naszą przewagą

W trakcie procesu produkcyjnego po kształtowaniu na gorąco i przed malowaniem wszystkie zęby są obciążane z maksymalną siłą, co pozwala im zachować kształt przez lata użytkowania

Gwarancja Jakości

System kontroli jakości pozwala nam na zachowanie najwyższych standardów jakości i dostarczenie naszym kontrahentom produktów spełniających wszelkie wymagania.
Zęby wykonane z płaskowników o profilu Convex:

  • zawsze pracują w glebie na tej samej głębokości,
  • mogą pracować w trudniejszych warunkach,
  • zachowują swój kształt przez lata,
  • zachowują swoja funkcjonalność znacznie dłużej niż te wykonane ze standardowych płaskowników.

System Zarządzania Jakością

System zarządzania jakością jaki wprowadziliśmy do naszego przedsiębiorstwa został potwierdzony certyfikatem TÜV NORD. Stosujemy system zarządzania według PN-EN ISO 9001:2015